Daniel Sander
Satış müdürü

Avrupa (Arnavutluk, Bosna-Hersek, Fransa, Yunanistan, İtalya, Lüksemburg, Makedonya, Avusturya, Portekiz, Romanya, İsviçre, Sırbistan, Slovakya, İspanya), Afrika, Asya, Avustralya, Güney Amerika

Telefon+49 (0) 4441 - 9245 43
Cep tel.+49 (0) 171 - 6375663
E-Maildaniel.sander@mol-elastomer.de
Stephan Böckerstette
Satış

Almanya, Slovenya

Telefon+49 (0) 4441 - 9245 14
Cep tel.+49 (0) 171 - 8738325
E-Mailstephan.boeckerstette@mol-elastomer.de
Julian Pölking
Satış

Almanya, Hollanda, Belçika, İngiltere, İrlanda

Telefon+49 (0) 4441 - 9245 50
Cep tel.+49 (0) 152 - 56317838
E-Mailjulian.poelking@mol-elastomer.de
Christian Schulz
Satış

Polonya, Çek Cumhuriyeti, Macaristan, Bulgaristan, Estonya, Litvanya, Letonya, İsveç, Norveç, Finlandiya, Danimarka, İzlanda

Telefon+49 (0) 4441 - 9245 52
Cep tel.+49 (0) 151 - 25984904
E-Mailchristian.schulz@mol-elastomer.de
Alexandra Eggers
satış Destek
Telefon+49 (0) 4441 - 9245 35
E-Mailalexandra.eggers@mol-elastomer.de
C. Andrzej Frankowski
Beton boru contaları Sale

Polonya, Çek Cumhuriyeti, Slovakya, Estonya, Letonya, Litvanya

Cep tel.+48 506 - 405555
E-Mailfrankowski@mol-elastomer.de
Alexander Zhuk
Satış

Rusya

Cep tel.+375 297 - 704412
E-Mailmol-minsk@mail.ru
Sarper Palabiyik
Satış

Türkiye

Telefon+90 2627435939
Faks+90 2627435928
E-Mailsarper@mol-elastomer.com.tr
Davut Kozan
Satış

Türkiye

Telefon+90 2627435909
Faks+90 2627435928
E-Maildavut@mol-elastomer.com.tr